ŁÓDŹ (w pobliżu Manufaktury)ul. Drewnowska 102
otwarte: pon – pt 9:00–16:00

Firma

Firma Sun-Tech od ponad dwóch dekad specjalizuje się w produkcji oraz montażu różnorodnych produktów związanych z osłonami okiennymi i tarasowymi. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia oraz ciągłemu dążeniu do doskonalenia, jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów.

Firma Sun-Tech, założona w 2003 roku, to rodzinna firma, która z pasją zajmuje się sprzedażą oraz montażem markiz tarasowych, pergoli, żaluzji fasadowych, rolet i bram garażowych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego przykładamy dużą wagę do indywidualnego podejścia do każdego zamówienia, starając się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Odbiorców.

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę techniczną, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Zawsze stawiamy na rozwój i innowację, regularnie aktualizując naszą ofertę o najświeższe trendy w branży osłon przeciwsłonecznych. Gorąco zapraszamy do odkrywania naszej starannie wyselekcjonowanej gamy produktów i do dalszego budowania z nami trwałych relacji.

Zespół

Nasz zespół składa się z pasjonatów branży, którzy nieustannie poszukują nowych inspiracji i doskonalą swoje umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym i wymagającym projektom, zapewniając naszym Klientom indywidualne podejście i kompleksową obsługę.

zapraszamy do kontaktu