Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

WRZEŚNIOWA PROMOCJA

Zatrzymaj lato na swoim tarasie i skorzystaj z wrześniowej promocji na markizy!

Kup markizę w promocyjnej cenie a dodatkowo otrzymasz promiennik ciepła marki Somfy 50% TANIEJ !!!

Promocja obowiązuje od 1 do 30 września 2018r.

 

Aby poczuć przyjemne ciepło na tarasie i cieszyć się dłużej miłymi wieczorami możemy wyposażyć naszą markizę w promiennik ciepła. Natychmiastowe ciepło z równoczesnym akcentem świetlnym stworzy przyjemna atmosferę na naszym tarasie. Promiennik ciepła może pozostać zainstalowany przez cały rok, gdyż jego obudowa jest całkowicie odporna na warunki pogodowe.

Dostępny w dwóch klasach wydajności 1400 watt lub 2000 watt.
Przyjazny dla środowiska, nie powoduje emisji CO2.
Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota a żywotność elementu grzejnego wynosi ok. 5 000 godzin.