Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

WIOSENNA smart PROMOCJA

PIERWSZY POZIOM: ZAUTOMATYZUJ !

BRAMA GARAŻOWA

Dopłacając TYLKO 15% do automatycznej bramy UniPro z panelem 40 mm, zyskujesz bramę UniTherm z panelem 60 mm. Oferta dotyczy wszystkich wymiarów i kolorów automatycznych bram segmentowych z napędem METRO RTS.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Kupując drzwi CREO, DECO, DoorPro lub DoorTherm otrzymasz zamek elektryczny z 20% rabatem !

DRUGI POZIOM: WYBIERZ smartCONNECTED!

Wybierając jeden z produktów z oferty promocyjnej, otrzymasz system inteligentnego sterowania smartCONNECTED z urządzeniem Connexoon Access marki Somfy tylko za 399 zł !

STERUJ ZDALNIE BRAMAMI  ▪ KORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI GEOLOKALIZACJI ▪ ZOSTAŃ W KONTAKCIE ZE SWOIM DOMEM

Oferta ważna od 10.04.2018r do 30.06.2018r.