Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Twój pierwszy krok do Inteligentnego Domu – Connexoon

connexoon-aplikacje

Connexoon to urządzenie, które przy pomocy trzech odrębnych aplikacji pozwala sterować różnymi typami urządzeń z poziomu smartfona . Podczas instalacji Connexoon oraz łączenia napędów i urządzeń nie jest wymagana łączność z Internetem. System Connexon instaluje się w trybie Plug and Play.

connexoon-windowConnexoon Window pozwala sterować osłonami okiennymi z dowolnego miejsca na świecie. Użytkownik może zaprogramować scenariusze otwierania i zamykania rolet i żaluzji, łącząc ze sobą czujniki pogodowe, zegar czy nawet alarm.
connexoon-terrace Connexoon Terrace stwarza możliwość podłączenia markiz, pergol, czujników pogodowych, muzyki czy oświetlenia Philips HUE. Przy pomocy jednego kliknięcia mamy możliwość stworzenia własnej wizji otoczenia i zaprogramowania wszystkich urządzeń według swoich preferencji.
connexoon-accessConnexoon Access pozwala na automatyczne otwarcie bramy. Dzięki funkcji geolokalizacji smartfon wyśle sygnał za nas a brama otworzy się tuż przed naszym przyjazdem do domu.

Trzy proste w użyciu aplikacje zostały  zaprojektowane po to aby uczynić życie prostszym i bardziej komfortowym.
connexoon-box