Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

ROLETY W SYSTEMIE INTEGRO

Rolety zewnętrzne

rolety integro, rolety aluminiowe, łódź

informacje o produkcie – Rolety zewnętrzne aluminiowe Integro

Systemy podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach. Istotną kwestią jest zaplanowanie zastosowania tego typu rozwiązań oraz sposobu ich instalacji jeszcze na etapie projektowania budynku, co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie walorów funkcjonalnych tego typu systemów.

Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku. Co więcej, produkty te doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Systemy podtynkowe zostały opracowane tak, by zapewnić przede wszystkim ochronę przed utratą ciepła.

Dodatkowym atutem rolet podtynkowych jest możliwość zastosowania niezależnie pracującej moskitiery co pozwala na ochronę również przed owadami.

rolety integrorolety integro, rolety zewnętrzne aluminiowe, łódź.

profile

Profil PA 39

profil rolety integro
Profil PA 39 należy do najpopularniejszych profili aluminiowych. O powodzeniu tej grupy profili świadczyć może fakt, że wykonane z nich rolety od lat chronią okna w tysiącach domów na terenie całej Europy. Dzięki temu profilowi roleta z powodzeniem mieści się w skrzynkach niewielkich rozmiarów.

Profil PA 40, PA 45

profil-roletowy-pa-40profil-roletowy-pa-45. Rolety aluminiowe integro łódź
Profile z tej grupy przeznaczone są do wykorzystania w roletach okiennych, wnękach drzwiowych oraz niedużych rozmiarów witrynach. Profile te są wyższe i grubsze od wyżej wymienionych, co za tym idzie bardziej stabilne. Jednocześnie dobre średnice nawojowe pozwalają na zastosowanie tego profilu w skrzynkach o niewielkich rozmiarach.

Profil PA 52, PA 55

profil-roletowy-pa-52profil-roletowy-pa-55
Profile PA 52, PA 55 przeznaczone są do stosowania w roletach okiennych o dużych szerokościach, wnękach drzwiowych oraz witrynach. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą sztywność profili, przy zachowaniu zgrabnego, proporcjonalnego wyglądu. Na szczególną uwagę zasługuje profil PA 52 ze względu na doskonałe parametry nawojowe w tej klasie profili, co pozwala na zastosowanie skrzynek o niewielkich rozmiarach.

kolorystyka

 • rolety integro, łódź
  Biały
 • rolety aluminiowe integro łódź
  Złoty dąb
 • rolety aluminiowe - łódź
  Niebieski
 • łódź rolety aluminiowe
  Brązowy

 • Antracytowy szary

 • Jasny szary

 • Jasny zielony

 • Beżowy

 • Srebrny

 • Kremowy biały

 • Orzech

 • Szary

 • Czarny
 • Teak
 • Kremowy

automatyka

sterowanie_pilot-sciennysterowanie_tablet

Każdy typ rolety zewnętrznej można wyposażyć w napęd elektryczny, który umożliwi swobodne opuszczenie i podnoszenie rolety za pomocą naciśnięcia jednego przycisku pilota.
Wyposażone w napęd rolety poruszają się delikatnie, a my skutecznie chronimy wnętrze domu i naszą prywatność.

Dzięki zastosowaniu przełącznika centralnego można zamknąć lub otworzyć wszystkie rolety z jednego miejsca a łatwo programowalny przełącznik zegarowy pozwala zaprogramować sterowanie roletami wedle życzenia. Podnosi je lub opuszcza zgodnie z wcześniej zaprogramowanymi godzinami lub według zmieniających się godzin wschodu i zachodu słońca w ciągu całego roku.

Stosując najwyższej klasy automatykę marki Somfy dodatkowo uzyskujemy możliwość sterowania roletami z poziomu komputera, smartfona czy tabletu.

W produkowanych przez nas roletach Integro stosujemy tylko napędy najbardziej renomowanych producentów oferujących najwyższą jakość i wieloletnią żywotność swoich wyrobów, dlatego naszym wiodącym dostawcą jest firma Somfy.

galeria Rolety Integro

 • rolety aluminiowe, rolety aluminiowe łódź

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Miejsce montażu (kod pocztowy)

  Treść wiadomości

  Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.