Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne - rolety aluminiowe - Łódź - rolety zewnętrzne elektryczne

Rolety zewnętrzne – Poczuj komfort przez cały rok!

Rolety zewnętrzne dają kompleksową kontrolę, zarówno nad światłem dziennym jak i temperaturą we wnętrzu, bez względu na porę roku czy warunki pogodowe. Latem zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń, natomiast zimą ograniczają straty ciepła. Przez cały rok gwarantują całkowite zaciemnienie, redukcję odgłosów padającego deszczu, hałasu burzy czy gradu, tworząc atmosferę przyjazną do wypoczynku i snu. Konstrukcja wykonana z wytrzymałego aluminium wypełnionego materiałem izolacyjnym – pianką poliuretanową, dzięki czemu są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny pozwalający na komfortową obsługę.

Wybierz interesujący Cię produkt