Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

REFLEKSOL R_125

Refleksole

informacje o produkcie

Refleksol 125 jest nowoczesnym systemem fasadowym do zaciemniania pomieszczeń, montowanym na fasadzie obiektu. Charakteryzuje się prostym montażem, gdzie kaseta zamocowana jest na linach, które wraz z uchwytami stanowią element nośny dla kasety. Kaseta wykonana jest z ekstrudowanego aluminium o przekroju okrągłym. Konstrukcja rolety umożliwia tworzenie modułów zarówno w pionie jak i poziomie (do 850 cm.)
Roleta refleksol 125 ma zastosowanie wyłącznie zewnętrzne.

Wymiary:

Szerokość maksymalna 350 cm. przy wysokości 425 cm.

Napęd:

Obsługa elektryczna przy pomocy napędu przewodowego bądź radiowego.

automatyka

Każdy typ rolety zewnętrznej Refleksol można wyposażyć w napęd elektryczny, który umożliwi swobodne opuszczenie i podnoszenie rolety za pomocą naciśnięcia jednego przycisku pilota.
Wyposażone w napęd rolety poruszają się delikatnie, a my skutecznie chronimy wnętrze domu i naszą prywatność.

Aby zachować przyjemny chłód latem i chronić wnętrze domu przed słońcem, możemy  wyposażyć rolety w czujnik słoneczny, który zamyka refleksole automatycznie chroniąc rośliny i meble przed promieniami słonecznymi.

Na wypadek silnego wiatru możemy zastosować czujnik wiatru, który automatycznie podnosi zewnętrzne osłony chroniąc ich materiał przed uszkodzeniem.
Stosując najwyższej klasy automatykę marki Somfy uzyskujemy możliwość sterowania roletami z poziomu komputera, smartfona czy tabletu.

czujnik wiatrowy


Automatyka wiatrowa: czujnik Eolis Sensor RTS dokonuje na bieżąco pomiarów aktualnej prędkości wiatru. Jeśli zostanie przekroczona ustawiona wartość progowa dla prędkości wiatru, nastąpi zwiniecie rolety.

czujnik słoneczny


Automatyka słoneczna: czujnik Sunis RTS dokonuje na bieżąco pomiarów aktualnego natężenia światła. Jeżeli wartość natężenia światła zostanie przekroczona i będzie się utrzymywać powyżej ustawionej wartości progowej, po 2 minutach rolety zostaną rozwinięte.

Pilot zdalnego sterowania


Pilot Telis Soliris RTS sluzy do radiowego sterowania jednym napędem radiowym lub grupą napędów radiowych z możliwością włączenia i wyłączenia automatyki słonecznej.

galeria

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.