Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Refleksole

refleksole łódź, refleksol zip łódź

Refleksole – Czas na komfort termiczny wewnątrz domu!

Posiadanie dużych okien jest nie tylko bardzo modnym rozwiązaniem, ale także pozwala na integrację z otoczeniem. Zewnętrzne rolety tkaninowe – refleksole, działają jak filtry światła słonecznego, zapewniając widoczność na zewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu prywatności mieszkańców. Skutecznie zatrzymują ciepło promieni słonecznych gwarantując utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń.

Wybierz interesujący Cię produkt