Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na COVID -19 informujemy, iż w dniach 19-24 października nasze biuro będzie nieczynne. W pilnych sprawach prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie. Będziemy pracować zdalnie i na wszystkie maile postaramy się odpowiadać na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia.

Realizacja: Pergola Top Prima

Budynek parterowy zlokalizowany pod Łodzią. Taras południowo zachodni, częściowo zadaszony.

Klient planował przebudowę tarasu i potrzebował skutecznego, estetycznego sytemu ochrony przed słońcem i deszczem. Z uwagi na planowane ustawienie mebli istotne było aby osłonić od słońca każdą stronę tarasu.

Rozważaliśmy wspólnie pergolę tkaninową Top Light oraz segmentową Top Sintesi ale najlepiej spełniającą zadane kryteria okazała się pergola lamelowa Top Prima.

Zaproponowaliśmy moduł główny pergoli 600x400cm z przedłużonym specjalnie jednym bokiem, który pozwolił nam zamontować dodatkowe elementy.

Jako dodatkowe wyposażenie nasz klient wybrał cztery rolety pionowe Zipner, a jeden bok zabudowaliśmy drewnianą okiennicą w aluminiowej ramie.

Realizacja nie była prosta, a dodatkowym utrudnieniem było dokładne wpasowanie jej pod wysuniętą część dachu, jednak efekt końcowy całkowici spełnił oczekiwania naszego klienta.

Pergola Top Prima zapewnia całkowitą  ochronę przed deszczem, a rolety pionowe Zipner chronią nie tylko przed słońcem ale także przed wiatrem.

galeria