Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Rolety materiałowe

Osłony wewnętrzne

sun-tech rolety materiałowe zewnętrzne, łódź

informacje o produkcie – Rolety materiałowe zewnętrzne

Rolety działają jak filtr. W zależności od wybranej tkaniny, chronią Cię przed oślepianiem lub zapewniają całkowite zaciemnienie domu. Montowane wewnątrz pomieszczeń stanową elegancki i funkcjonalny element wnętrza. Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie przy pomocy łańcuszka bądź mechanicznie poprzez napęd elektryczny.

modele

ROLETY W KASECIE

rolety-w-kasecie - rolety zewnętrzne materiałowe, łódź
Najbardziej popularne rolety materiałowe w kasecie skutecznie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem i nasłonecznieniem. Składają się z aluminiowej kasety osłaniającej wałek z tkaniną oraz bocznych prowadnic, które uniemożliwiają luźne zwisanie tkaniny w pozycji uchylnej okna. Płynna i prosta obsługa daje możliwość zatrzymania rolety w dowolnym miejscu na oknie. Sterowane ręcznie przy pomocy łańcuszka bądź mechanicznie poprzez napęd elektryczny. Dostosowane do montażu do skrzydła okiennego.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

rolety-wolnowiszace
Standardowe rolety wolnowiszące to proste i niedrogie rozwiązanie do kontroli ilości wpadającego do pomieszczeń światła. Roletę można zatrzymać na dowolnej wysokości, przesłaniając tkaniną wybraną cześć okna. Sterowane ręcznie przy pomocy łańcuszka bądź mechanicznie poprzez napęd elektryczny. Dostosowane do montażu ściennego, sufitowego, we wnęce okiennej lub do ramy okiennej.

automatyka

Każdy typ osłony wewnętrznej jak: rolety, żaluzje czy plisy można wyposażyć w napęd elektryczny, który umożliwi swobodne opuszczenie i podnoszenie za pomocą naciśnięcia jednego przycisku pilota. Wyposażone w napęd poruszają się delikatnie, a my skutecznie chronimy wnętrze domu i naszą prywatność.
Aby zachować przyjemny chłód latem i chronić wnętrze domu przed słońcem, możemy  zastosować czujnik słoneczny,  który umieszczony na elewacji budynku aktywuje żaluzje lub rolety wewnętrzne zgodnie z Twoim życzeniem.  Wnętrze domu pozostaje chłodne a rośliny i meble są chronione przed promieniami słonecznymi.
Stosując najwyższej klasy automatykę marki Somfy uzyskujemy możliwość sterowania roletami z poziomu komputera, smartfona czy tabletu.

galeria

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.