Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Osłony wewnętrzne

Poczuj komfort przez cały rok!

Pełny przepływ światła dziennego nie zawsze jest niezbędny. Często potrzebujemy go mniej, aby popracować, zjeść posiłek lub obejrzeć film. Doskonałym rozwiązaniem do zaciemnienia pomieszczeń są rolety, żaluzje czy plisy. Tkanina, drewno, aluminium, PCW lub skóra … gdy chodzi o żaluzje i rolety wewnętrzne, możliwości są nieskończone. Tworząc atmosferę wnętrza i efekty świetlne, osłony Twoich okien odgrywają też znaczącą rolę w zapewnianiu komfortu i prywatności.

Wybierz interesujący Cię produkt