Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Moskitiera plisowana

Moskitiery

Najlepsze moskitiery plisowane łódź.

Informacje o produkcie Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana stanowi skuteczną ochronę przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Siatka moskitiery składana jest w harmonijkę, przez co zabiera niewiele miejsca po zsunięciu. Doskonale sprawdzi się przy wyjściach na balkon lub taras. Moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające ją w pozycji zamkniętej.

Konstrukcja moskitiery wykonana jest z aluminium, dzięki czemu odporna jest  na czynniki atmosferyczne. Wysokiej jakości materiały dają gwarancję trwałości produktu.

galeria

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejsce montażu (kod pocztowy)

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.