Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Moskitiery

Świeże powietrze bez owadów!

Moskitiery to łatwy sposób, aby uniknąć obecności niechcianych owadów w naszym domu. Bogata oferta różnych typów moskitier sprawi, iż każdy może wybrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie, spełniające wymagania i potrzeby. Moskitiery wykonane są z gęstej siatki z włókna szklanego, która jest niezwykle odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Nie ograniczają widoku za oknem, nie blokują dostępu światła a pozwalają na dopływ świeżego powietrza do domu.

Wybierz interesujący Cię produkt