Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Palladio

Markizy półkasetowe


Palladio jest elegancką markizą półkasetową, która doskonale prezentuje się na tarasach.

Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej zapobiega ugięciu rury dzięki czemu markizy o dużych szerokościach maja dobrze napiętą tkaninę.

Opcjonalnie może być wyposażona w zestaw ramion krzyżowych, który pozwoli na dostosowanie markizy do wąskich tarasów gdzie wysięg jest zbliżony do szerokości markizy.
Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest w pięciu standardowych kolorach (biały, beż, srebrny, grafit, brąz).

Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota. Markiza Palladio dostępna jest w maksymalnej szerokości do 700 cm. i maksymalnym wysięgu 360 cm. Kąt pochyłu markizy to 5°-60°.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.

galeria

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.