Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Markilux MX-1

Markizy kasetowe


Nowe standardy techniki i design – to wszystko ma w sobie markilux MX-1.  Markiza markilux MX-1-to kombinacja dachu ochronnego i markizy.  Kaseta z dachem ma głębokość 62cm, dzięki czemu ochrania okna i elewacje. Bliźniaczy model markizy MX-1 compact cechuje się wieloma akcentami takimi jak ramiona ze ścięgnem Bionic, ustawianie kąta nachylenia 5-25 stopni za pomocą przegubu, odpływ wody ukrytą rynienką i wiele możliwości napędów, kolorystki i wyposażenia opcjonalnego zaspakajają wszystkie oczekiwania. Pomimo swoich wymiarów markilux MX-1 sprawia wrażenie jakby była lekkim elementem fasadowym. Jej bogatość i progresywny styl nadają się do dekorowania nowoczesnych elewacji.

Wybór tkanin

Desenie z ekskluzywnej  serii  visutex, sunsilk snc, sunvas snc  i do zastosowań specjalnych desenie z kolekcji specials.

Wymiary

Markilux mx-1dostępna jest  w maksymalnej szerokości 700 cm., maksymalny wysięg 415 cm.

Napęd

Silnik radiowy z pilotem. Opcjonalnie cichy napęd radiowy w technologii silentec.

markilux MX-1 d 0028
Dla większego komfortu i atmosfery dostępne jest oświetlenie ledowe w obudowie markizy z możliwością skierowania w dół i/lub w górę oraz z funkcją ściemnania.

markilux MX-1 d 0025
Wieczory spędzane pod markizą będą jeszcze bardziej nastrojowe dzięki oświetleniu zamontowanemu w osłonie wysięgu. Energooszczędne oświetlenie wyposażone jest w funkcję ściemniania.

markilux MX-1 d 0010
Szerokie możliwości kombinacyjne koloru kasety i panelu przedniego czynią markilux MX-1 markizą osobistą i indywidualną.

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.