Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza kasetowa Toscana

Markizy kasetowe

Toscana to markiza w pełnej kasecie, która urzeka swoim delikatnym i kompaktowym kształtem. Dzięki swojemu designowi  idealnie wtapia się w klasyczną architekturę budynków. Niemiecki producent firma Lewens również w przypadku markizy Toscana potwierdza najwyższą jakość, zaawansowane rozwiązania techniczne a także precyzyjne wykonanie.

Zdecydowanie dużym atutem markizy Toscana jest możliwość ustawienia dużego kąta nachylenia. Przy montażu do ściany i zastosowaniu napędu elektrycznego mamy do wykorzystania kąt nachylenia z przedziału 5°-80°, co jest niespotykane dla tego typu markiz kasetowych. Dlatego też markiza Toscana świetnie sprawdzi się nie tylko na tarasach ale również dużych balkonach.
Markiza Toscana występuje w trzech wariantach: Toscana Mini z kasetą o wysokości 10,5 cm, idealna dla niedużych tarasów o maksymalnej wielkości 450 x 250 cm, Toscana z kasetą o wysokości 13 cm o maksymalnych wymiarach 550 x 300 cm oraz Toscana Grande z kasetą o wysokości 22 cm i maksymalnych wymiarach 650 x 400 cm. bądź 700 x 350 cm.
Stabilne uchwyty ramion wyposażone w śrubę podporową zapewniają wysoką stabilność przy bocznym wietrze w sytuacji gdy markiza jest rozwinięta. Natomiast ramiona przegubowe z bardzo wysokim napięciem sprężynowym zapewniają mocne napięcie poszycia.

Markiza Toscana może zostać wyposażona w Vario Volant, który zapewnia dodatkową ochronę przed słońcem lub daje poczucie prywatności na tarasie. Kiedy markiza jest złożona, Vario Volant może służyć jako markiza okienna zapewniająca cień i chłód wewnątrz pomieszczeń. Wysokość rozwijanej falbany wynosi 150 cm lub 200cm. a sterowanie odbywa się przy pomocy korby bądź silnika radiowego..

Toscana Grande funkcjonuje jako markiza, którą można łączyć modułowo. W wersji 3-częściowej za pomocą jednego poszycia można zacienić powierzchnię o szerokości 1950 cm i wysięgu 350 cm.

Poszycia do markiz wykonane są z najwyższej jakości tkanin akrylowych wiodących światowych producentów tkanin: francuskiej firmy Dickson oraz włoskiej firmy Para, szyte są najwyższej jakości nićmi Tenera lub klejone ultradźwiękowo.

Występuje w 24 standardowych kolorach konstrukcji (w tym 17 kolorów z palety RAL, anoda oraz 6 lakierów strukturalnych)

Markiza Toscana może być obsługiwana ręcznie przy pomocy korby lub elektrycznie.

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.