Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Markiza tarasowa Malta

Markizy bez kasety

zadaszenia tarasów, zadaszenie tarasu, łódź
Malta to lekka wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jest mała, filigranowa i elegancka – idealna do montażu pod zadaszeniamiZadaszenia tarasów.

Łańcuch Flyer’a zastosowany w ramionach sprawia, ze są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest w pięciu standardowych kolorach (biały, beż, srebrny, grafit, brąz). Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota.

Markiza Malta dostępna jest w maksymalnej szerokości do 500 cm. i maksymalnym wysięgu 310 cm. Kąt pochyłu markizy przy montażu do ściany to 5°-70° lub 5°-85°, przy montażu do sufitu.

kolory zadaszenia tarasów łódź
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna - zadaszenie tarasu
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna - zadaszenia tarasów, łódź
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejsce montażu (kod pocztowy)

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.