Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Malta

Markizy bez kasety

zadaszenia tarasów, zadaszenie tarasu, łódź
Malta to lekka wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jest mała, filigranowa i elegancka – idealna do montażu pod zadaszeniamiZadaszenia tarasów.

Łańcuch Flyer’a zastosowany w ramionach sprawia, ze są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest w pięciu standardowych kolorach (biały, beż, srebrny, grafit, brąz). Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota.

Markiza Malta dostępna jest w maksymalnej szerokości do 500 cm. i maksymalnym wysięgu 310 cm. Kąt pochyłu markizy przy montażu do ściany to 5°-70° lub 5°-85°, przy montażu do sufitu.

kolory zadaszenia tarasów łódź
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna - zadaszenie tarasu
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna - zadaszenia tarasów, łódź
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.