Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Jamaica

Markizy bez kasety

Markiza Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej zapobiega ugięciu rury dzięki czemu markizy o dużych szerokościach maja dobrze napiętą tkaninę.

Dla tego modelu markizy istnieje możliwość zamontowania aluminiowego daszka, który chroni zwiniętą tkaninę przed działaniem czynników atmosferycznych i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Opcjonalnie może być wyposażona w zestaw ramion krzyżowych, który pozwoli na dostosowanie markizy do wąskich tarasów gdzie wysięg jest zbliżony do szerokości markizy.

W miejsce standardowej falbany istnieje możliwość  zastosowania rozwijanej falbany – volant, która nie tylko dodatkowo chroni przed słońcem a także zwiększa poczucie prywatności.

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest w pięciu standardowych kolorach (biały, beż, srebrny, grafit, brąz). Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota. Markiza Jamaica dostępna jest w maksymalnej szerokości do 700 cm. i maksymalnym wysięgu 410 cm. Kąt pochyłu markizy to 5°-40°.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.

masz pytania? zapraszamy do kontaktu

    Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Miejsce montażu (kod pocztowy)

    Treść wiadomości

    Administratorem danych osobowych jest Sun-Tech, zobacz politykę prywatności.