Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markizy Tarasowe

Markizy

markizy tarasowe, markiza tarasowa, łódź, zadaszenie tarasu, tarasów, zadaszenia tarasów

informacje o produkcie – Markizy tarasowe

 • stanową doskonałe rozwiązanie do przesłonięcia tarasu
 • zapewniają niższą temperaturę wewnątrz domu
 • wykonane z najwyższej jakości tkanin impregnowanych , odpornych na promienie UV, brud czy pleśń
 • bardzo szeroka gama kolorów i wzorów tkanin
 • maksymalna szerokość to 7 m., a wysięg 4,1 m.
 • aluminiowa konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową ( w standardzie na kolor: biały, beżowy, brązowy, grafitowy lub srebrny, na specjalne zamówienie na dowolny kolor RAL)
 • kąt pochyłu 5 – 70 stopni
 • sterowanie przy pomocy napędu elektrycznego bądź ręcznej korby
 • występują w opcji bez kasety (poszycie markizy jest pozbawione zewnętrznej ochrony) , z kasetą (całkowita ochrona poszycia oraz ramion markizy) oraz w półkasecie ( chronione jest wyłącznie poszycie, ramiona pozostają na zewnątrz kasety)
 • istnieje możliwość zastosowania automatyki pogodowej wiatrowo-słonecznej
 • możliwość zamówienia daszka chroniącego tkaninę, gdy markiza jest zwinięta

modele

Markizy
bez kasety

ZOBACZ MODELE

Markizy
półkasetowe

ZOBACZ MODELE

Markizy
kasetowe

ZOBACZ MODELE

wyposażenie dodatkowe

Silnik radiowy i pilot zdalnego sterowania

Sterowanie markizą może być bardzo przyjemne i proste. Z komfortowym silnikiem radiowym markiza reaguje na przycisk pilota bądź aplikację w smartfonie. Funkcja delikatnego zamykania powoduje, że w chwili zamknięcia markiza zatrzymuje się automatycznie, żeby chronić swój mechanizm i ograniczyć nacisk na ramiona. Po zwinięciu następuje lekkie rozluźnienie materiału wewnątrz kasety co zwiększa jego trwałość. Natomiast przy każdym otwarciu, specjalna funkcja zapewnia idealne napięcie materiału i zapobiega powstawaniu fałd. Jeśli na drodze markizy pojawi się przeszkoda, napęd zatrzyma mechanizm, zapobiegając tym samym ewentualnym uszkodzeniom.

Czujnik słońca i wiatru

Inteligentna technika pogodowa sprawi, że nasza markiza reaguje na zmiany pogody. Czujnik słońca i wiatru powoduje automatyczne rozwijanie markizy gdy świeci słońce i zwijanie gdy powieje silny wiatr. Wartości progowe dla wiatru i światła ustawia się bezpośrednio na urządzeniu sterującym. W dowolnym momencie istnieje możliwość wyłączenia automatyki słonecznej i zmiany na sterowanie manualne. Czujnik słońca i wiatru to praktyczna pomoc w zapobieganiu nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń oraz ochrona markizy przed zniszczeniem.

Czujnik wiatru

Czujnik wiatru to czujnik bazujący na technologii RTS, przeznaczony do bezprzewodowego przekazywania sygnałów wiatrowych. Powoduje automatyczne zwijanie markizy pod wpływem wiatru. Jest niezależny od zasilania sieciowego dzięki zasilaniu na baterie.

Promiennik ciepła

Aby poczuć przyjemne ciepło na tarasie i cieszyć się dłużej miłymi wieczorami możemy wyposażyć naszą markizę w promiennik ciepła. Natychmiastowe ciepło z równoczesnym akcentem świetlnym stworzy przyjemna atmosferę na naszym tarasie. Promiennik ciepła może pozostać zainstalowany przez cały rok, gdyż jego obudowa jest całkowicie odporna na warunki pogodowe. Dostępny w dwóch klasach wydajności 1400 watt lub 2000 watt. Przyjazny dla środowiska, nie powoduje emisji CO2. Sterowanie odbywa się przy pomocy pilota a żywotność elementu grzejnego wynosi ok. 5 000 godzin.

Rozwijana falbana

Rozwijana falbana to markiza w markizie. W belce przedniej markizy może zostać zamocowana pionowa markiza, która daje osłonę przed niskim słońcem, powiewami wiatru a także przed ciekawskimi spojrzeniami. Idealna dla tarasów usytuowanych od południowej i zachodniej strony.

galeria

masz pytania? zapraszamy do kontaktu