Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Z powodu aktualnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.

Informacje o firmie

Firma Sun – Tech powstała w 2003 roku.

Specjalizujemy się w produkcji rolet aluminiowych, rolet tkaninowych oraz plis, a także w sprzedaży i montażu bram, markiz, żaluzji wewnętrznych
i zewnętrznych.

Jesteśmy firmą rodzinną i bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych Klientów. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania wszystkich naszych odbiorców. Szczególnie dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i ich profesjonalny montaż, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem stałych odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą.

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy naszą ofertę o wszelkie nowości pojawiające się na rynku bram, rolet i wszelkich osłon wewnętrznych i zewnętrznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do dalszej współpracy.
Pracownicy firmy Sun-Tech