Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Dni Otwartych Markiz


Skorzystaj ze specjalnych okazji podczas akcji Dni Otwartych Markiz w marcu.

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, podejmujemy odpowiedzialne decyzje dotyczące naszej corocznej akcji Dni Otwartych Markiz. W celu uniknięcia sytuacji nagromadzenia osób w naszym salonie zapraszamy do umawiania indywidualnych spotkań z ekspertem, w dogodnym dla Państwa terminie. Gwarantujemy zachowanie wszystkich korzyści wynikających z promocji “Dni Otwartych Markiz” do końca marca 2020.

Numery telefonów: 502 304 506

 

Mając na uwadze aktualną sytuację, bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników nie pozostało nam nic innego, niż zmiana formuły tegorocznej akcji #dniotwartychmarkiz.

Informujemy, iż firma Sun-Tech pracuje w ograniczonym zakresie. Z uwagi na bezpieczeństwo epidemiologiczne od dnia 16.03 czasowo planujemy zamknąć salon sprzedaży. Mając na uwadze powagę sytuacji pracujemy pod telefonem i mailem. Nadal, po umówieniu, jesteśmy również do Waszej osobistej dyspozycji, zdrowi, energiczni i bezpieczni. Ewentualne pomiary, montaże i spotkania wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i w taki sposób aby nie narażać naszych pracowników oraz naszych klientów. Liczymy na szybkie opanowanie sytuacji w Polsce i na świecie.