Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–16:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

DACHY SZKLANE – Idealne rozwiązanie na cały rok

Taras to wyjątkowe miejsce w domu, a dla wielu osób wręcz najważniejsze. Taras to często miejsce do spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół, oaza do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy czy przestrzeń dla dzieci do zabawy.  Dlatego też warto zadbać o ciekawą jego aranżację by stworzyć przytulną atmosferę i zyskać dodatkową domową przestrzeń.

Jedną z ciekawszych propozycji na zadaszenie tarasu jest system dachów szklanych MURANO. Solidna aluminiowa konstrukcja z zadaszeniem ze szkła oraz markizą idealnie sprawdza się w naszej strefie klimatycznej.

Niezależnie od pogody możemy się cieszyć przebywaniem na świeżym powietrzu, szklany dach da nam ochronę przed niepogodą a markiza przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo całą konstrukcję możemy wyposażyć w zabudowę boczną w postaci przesuwnych drzwi szklanych bądź rolet tkaninowych ochraniających nas przed wiatrem czy ciekawskimi sąsiadami. Całość aranżacji dopełni oświetlenie LED zamontowane w krokwiach dachowych oraz promiennik ciepła, który zapewni przyjemne ciepło w chłodne dni.

Z dachem szklanym na tarasie już nie musimy się martwić, co zrobić z meblami ogrodowymi gdy pogoda płata nam figle, a grill zimą nie stanowi dla nas wyzwania.

galeria