Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Weekend Evo

Markizy Tarasowe


Markiza Weekend Evo  to prosta i klasyczna markiza otwarta (bez kasety), która szczególnie nadaje się do montażu w miejscach chronionych niszami w murze lub dużymi występami dachowymi.

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki atmosferyczne, dostępna w pięciu standardowych kolorach (biały, szary, kremowy, antracyt, brązowy)

Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota. Markiza Weekend Evo dostępna jest w maksymalnej szerokości do 600 cm. i maksymalnym wysięgu 220 cm. Kąt pochyłu markizy to 4°-40°.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.