Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Silver Plus

Markizy Tarasowe


Silver Plus jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacienienia tarasów i balkonów średniej wielkości. Idealna do montażu pod okapami, gdzie mamy pewność, że tkanina będzie dodatkowo chroniona.

Łańcuch Flyer’a zastosowany w ramionach sprawia, ze są one wytrzymałe i  trwałe.

Dla tego modelu markizy istnieje możliwość zamontowania aluminiowego daszka, który chroni zwiniętą tkaninę przed działaniem czynników atmosferycznych i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Opcjonalnie może być wyposażona w zestaw ramion krzyżowych, który pozwoli na dostosowanie markizy do wąskich tarasów gdzie wysięg jest zbliżony do szerokości markizy.

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest wyłącznie w białym kolorze. Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota.

Markiza Silver Plus dostępna jest w maksymalnej szerokości do 530 cm. i maksymalnym wysięgu 250 cm. Kąt pochyłu markizy to 5°-40°.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.