Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Selene Evo

Markizy Tarasowe


Selene Evo to kompaktowa i elegancka markiza nadająca się do zacienienia każdego tarasu. Selene Evo to markiza kasetowa, w której poszycie i ramiona są zabezpieczone w aluminiowej kasecie. Budowa markizy przewiduje możliwość zamontowania oświetlenia LED w profilu czołowym, co sprawia, że swobodnie możemy korzystać z uroków letnich wieczorów.

Specjalnie zamontowana wewnętrzna przegroda w środku kasety oddziela tkaninę od konstrukcji, dzięki czemu poszycie jest czyste przez długi czas. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki atmosferyczne, dostępna w 200 kolorach .

Kąt pochyłu markizy to 4°-40°

Wymiary

Markiza Selene Evo dostępna jest w maksymalnej szerokości do 700 cm. i maksymalnym wysięgu 350 cm.

Napęd

Obsługa elektryczna przy pomocy przełącznika lub pilota.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.