Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Malta

Markizy Tarasowe

zadaszenia tarasów, zadaszenie tarasu, łódź
Malta to lekka wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Jest mała, filigranowa i elegancka – idealna do montażu pod zadaszeniamiZadaszenia tarasów.

Łańcuch Flyer’a zastosowany w ramionach sprawia, ze są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest w pięciu standardowych kolorach (biały, beż, srebrny, grafit, brąz). Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota.

Markiza Malta dostępna jest w maksymalnej szerokości do 500 cm. i maksymalnym wysięgu 310 cm. Kąt pochyłu markizy przy montażu do ściany to 5°-70° lub 5°-85°, przy montażu do sufitu.

kolory zadaszenia tarasów łódź
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna - zadaszenie tarasu
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna - zadaszenia tarasów, łódź
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.