Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Corsica

Markizy Tarasowe

Markiza Corsica to markiza kasetowa stworzona z myślą o zacienieniu nowoczesnych tarasów. Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość.

Dodatkowo zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyer’a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów gwarantuje niezawodne i wieloletnie działanie markizy. Budowa markizy przewiduje możliwość zamontowania oświetlenia LED, co sprawia, że swobodnie możemy korzystać z uroków letnich wieczorów. Corsica, dzięki swoim walorom estetycznym, poza funkcją zacieniającą, może stanowić również doskonały element dekoracyjny budynku, podkreślając jego indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Wymiary

Markiza Corsica dostępna jest w maksymalnej szerokości do 700 cm. i maksymalnym wysięgu 360 cm. Kąt pochyłu markizy to 5°-35°.

Napęd

Obsługa markizy odbywa się wyłącznie silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.