Łódź ul. Drewnowska 102 (w pobliżu Manufaktury)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9:00–17:00

napisz

biuro@sun-tech.pl

zadzwoń

+48 (42) 654 81 35

Markiza tarasowa Australia

Markizy Tarasowe


Markiza Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje zastosowanie również na powierzchniach komercyjnych. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyer’a zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej zapobiega ugięciu rury dzięki czemu markizy o dużych szerokościach maja dobrze napiętą tkaninę.

Opcjonalnie może być wyposażona w zestaw ramion krzyżowych, który pozwoli na dostosowanie markizy do wąskich tarasów gdzie wysięg jest zbliżony do szerokości markizy.

Konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium, dostępna jest w pięciu standardowych kolorach (biały, beż, srebrny, grafit, brąz).

Obsługa markizy może odbywać się ręcznie przy pomocy korby lub opcjonalnie z silnikiem elektrycznym sterowanym przy pomocy przełącznika lub pilota.

Markiza Australia dostępna jest w maksymalnej szerokości do 700 cm. i maksymalnym wysięgu 360 cm. Kąt pochyłu markizy to 5°-60°.

gwarancja-kolorow
Tkanina markizowa z której wykonane jest poszycie to w 100% włókno akrylowe, barwione w masie, co jest gwarancją nieporównywalnej jakości.
wytrzymalosc-mechaniczna
Poszycie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a odpowiednie zabezpieczenie tkanin zmniejsza ryzyko zabrudzenia i uszkodzeń.
ochrona-termiczna
Tkaniny w co najmniej 70% filtrują ciepło i światło słoneczne oraz do 99% promieni UV stwarzając odpowiedni komfort wizualny oraz termiczny.